Kaskada, szybka gra bez prowadzenia statystyk.

Zasady kaskady są niezwykle proste. Na losie znajduje się zestaw liczb od 1 do 24, które są podzielone na dwa zestawy po 12 liczb. Jeśli uda się nam trafić co najmniej 8 liczb w jednym z dwóch zestawów, możemy liczyć na wygraną. Jeśli uda nam się wytypować poprawnie 12 numerów, możemy wzbogacić się o 250 000 złotych. Kaskada to stosunkowo nowa gra totalizatora sportowego. Mimo tego cieszy się coraz większą sympatią graczy. Chętnie grają w nią osoby, które nie lubią samodzielnie skreślać numerów i nie śledzą skrupulatnie wyników pozostałych gier liczbowych. Kaskada jest lubiona wśród młodszych graczy, których nuży długie kombinowanie z liczbami czy prowadzenie statystyk.

Wyniki kaskada

Losowania kaskady odbywają się codziennie o godzinie 14:00 i 21:50. Na stronie internetowej lotto sprawdzimy nie tylko wyniki, ale i zobaczymy ile w danym losowaniu padło wygranych. Wyniki pojawiają się około piętnastu minutach po zakończeniu losowania na żywo.

Kaskada inna niż pozostałe gry lotto

W kaskadzie gracz nie skreśla samodzielnie liczb, gdyż są one wybierane metodą chybił- trafił. Maszyna totalizatora losuje dwa zestawy unikatowych kombinacji liczb. Na losie znajdują się dwa zestawy liczb.
Kaskada to gra liczbowa, która jest idealna dla osób lubiących zdać się na łut szczęścia. W grze wygrane padają równie często jak w innych loteriach lotto, np. w multimulti. Miłośnicy kaskady dosyć chętnie grywają też właśnie w multimulti.
Kaskada jest przeciętna cenowo, jeśli chodzi o kupony. Możemy zagrać na kolejne sześć losowań, w wersji online, należy wybrać opcję subskrypcji. Kupony nabyte drogą tradycyjną, czyli w kolekturach oraz te kupione online kosztują tyle samo. Jeśli graliśmy online, dostaniemy powiadomienie o wygranej. Kwotę możemy przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić wypłatę na konto. Odbiór drogą tradycyjną odbywa się w terminie 60 dni, począwszy od dnia następnego po ogłoszeniu wyników. Wyniki kaskada są dostępne także na niektórych stronach bukmacherskich.
Kaskada, jako gra niedroga i zaskakująca stała się jedną z ulubionych gier Polaków. W kaskadzie każdy gracz ma równe szanse, ponieważ wygraną zależy jedynie od odrobiny szczęścia.